0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

“Ceri Celen Câhiliye”

Ula Muslimancuk!

Yaradan “İkra” dedi, ikra etmedun. Ya ne ettun? Yasin ilân Tebareçe’yi ufledun durdun. Ama tek çelimesini anlamadun. Ataturç’a soğmekten kuduriyudun. Nedu; ufletmedu sağa Kur’ani oyle anlamuni bilmeden, Allah’un kitabuni parali muzuk kutusina çevurtturmadi; ondan kızayisun.

O lahmi gerdeli, kendune kızmayisun! Din-i mubîn-i İslâm’i maskaraya çevirecesun, çilise kitabi cibi mazmaza etturecesun, Yağudi Kabalasi cibi sayilardan siyir etmağa yeltenecesun; bi da etturmayiler deyu kızacasun. O kebre kokinan, tovbe de da, doğdiyla kafani kırmiyayim!

Ula cemaat!

Sonimuz iyi deyil. Mevlâ hepumuza akîl – fiçir versun! Gûn gûn şeyitler celiyi, aslan parçalari gazi oliyi. Allah beterunden saklasun. Olar can vermeyla bu topraklar bize vatan oliyi. “Allah yolina eldurilanlara elûler demayin. Bilâçis olar dirudurlar lâçin siz bilmeyisinuz.” Yârebbi, olarun cehduni boşa çikarma! O cennetluklari sevduklarina bayişla Yârebbum!

Bizum cibi kot kafalilari da affeder misun Allah’um? Orgût o hendekleri kazayiken, binalari bombayla dolduriyuken, yolbağa edup haraç toplayiken, yayla şenluğu edeyiken nereyeyduk / nereyeydunuz? Hamsikol mi pişiriyidunuz, koliva mi ufalayidunuz? Habu şeyitler o fuşkilerun sonicidur. Hebi tarafa gûninuzi gôrecesunuz!

Kîrduğunuz çamlar kırk aşti. Alduğunuz ahlar gôğe ulaşti. Ula hapsi kılçuklari, ula koyin boklari! Hem Muslimanluğu çimselere birakmayisunuz hem da Lut Kavmi cibi azgunluktan geberiyisunuz. Kuldan utanmayisunuz; Allah’dan da mi korkmayisunuz? Ayiretten haberunuz yok mi, elmeyece misunuz?

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz