0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

Saçlarını Kereviz Suyuyla Yıkamış Seksek Bacaklı Rüşvetçiler

Kavunlu Nargile Mahallesi’nde bulunan AVM’ye gelenler, pin kodunu kaybetmiş papatya çayı tipli Polyo Klarnet Bey’in peşinde, saçlarını kereviz suyuyla yıkamış seksek bacaklı takipçilerinin geldiğini görüp şaşırırlar.

Aslında bunda da şaşılacak bir şey yoktur icabında. Çünkü Polyo Klarnet Bey, saçlarını kereviz suyuyla yıkamış seksek bacaklı takipçilerine günlük rutin gezintilerini yaptırmaktadır.

Saçlarını kereviz suyuyla yıkamış seksek bacaklı takipçiler köpeklerden daha iyi yetişmişlerdir. Meselâ Polyo Klarnet Bey ıslık çalar çalmaz anında çevresinde halka oluştururlar… Bir emirle yere yatar, bir emirle zıplamaya başlarlar. Hatta AVM’nin dış kapısına kadar sürünürler. Bunu yaparken davarları ve develeri de peşlerinden sürüklerler.

Polyo Klarnet  Bey, Yürütmeciler Derneği Başkanı olduğu günden beri bu hayvanların en iyi dostudur. Hatta 1975 yılında kurulan üniversiteden 1971 yılında mezun olduğu gün bunlardan iki tanesini evlât edinmiştir. İlkokul mezunu profesör olan eşi de bunları itinayla büyütmüş, ta o zamandan rüşvet yemeye alıştırmıştır.

Son derece rüşvete eğilimli olarak yetiştirilen bu evlâtlar ileriki yıllarda bu alanda ordinaryüs rüşvetçiliğe kadar yükselmişlerdir.

Polyo Klarnet ve eşi rüşvetçi yetiştirmekte hayli ustalaşmışlar hatta bu mevzuda üniversitelerde seri konferanslar bile vermişlerdir.

Gezmeyi tozmayı çok seven Polyo en sevdiği rüşvetçi takımı ile dünyayı birkaç defa turlamıştır. Bu gezilerde bol bol kaju tüketildiği de basınımızda yer almıştır.

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz