0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

Neşir Hikayeleri – 1 “Herkes Sevdiğine Çevre Bağışlar”

Tabladaki son dokuz simiti, yanık yerleri arkada kalacak şekilde düzeltmişti ki kapı açıldı. Bir anda Subutay Yayınevi’nin genç Genel Müdürü Çağrı Bey’le burun buruna geldi.

–              Hayırdır yine mi bitmedi?

–              Bitmedi Sayın Genel Müdürüm. Size gelen giden çok oluyor malum. İhtiyaç var mı diye bir sorayım dedim.

–              Geç madem. O arkadaki şişko editörün odasında var yine birileri. Götür bırak. Yanık manık demez yer o! Dişe dokunur bir haber getirirsen kapının önünde bekliyorum gel parayı benden al! Yoksa hepsine beş lira ancak verirler! Gerisi sana kalmış!

–              Emredersiniz Genel Müdürüm.

***

Bu arka odanın gizemli havası ve bir dolaplar döndüğü düşüncesi nereden herkesin aklına takılmıştı bilmiyordu ama tombiş editörle âlâkası olmasa gerekti! Bu kadar sevimli bir tip nasıl gizli kapaklı işler çevirebilirdi ki? Yine de Genel Müdür’ün ferasetine güveniyordu. Ne de olsa Arapgirli’ydi. Oranın adamı uyanık olur, görür, bilir, sezer diye düşünüyordu.

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz