0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

DÜNYAHTAR

—Sen işe yaramaz aptalın tekisin, baksana sana gelen mesajları bile ayırt edemiyorsun. Okuduğunu anlayamıyor, apaçık işaretleri göremiyorsun. Sen şu dünyada tanıdığım en beceriksiz kişinin ta kendisisin. Sen toplumun elindeki bir kâğıt kesiği gibisin, her ne kadar önemsiz görünsen de koskoca bedene acı veriyorsun. Sen insanlık için bir zaman kaybısın. Gerçi insanlığın da Allah belasını versin. Sen aptalın tekisin, ne idiği belirsiz yavşağın tekisin, yavşaaaaaak, puşt, hayvaaaaaaaaaan…..

—Kapa çeneni dedim sana kapaaaaat. Sussana be adam, sussana! Senin yüzünden bugünkü şifreleri çözemiyorum, verilen mesajları anlayamıyorum. Hem beni bu kadar meşgul edip hem de işe yaramaz olduğumdan dem vuruyorsun. Oysa bu dünyanın geleceğinin benim elimde olduğunu unutuyorsun. Ben insanlık mücevheratının en nadide parçasıyım. Ben olmasam koskoca yerküre nükleer felaket ile boğuşuyor olacaktı. Daha önce kaç savaşı engellediğimi bilmiyorsun bile. Ben gece gündüz uğraşırken geçen temmustos ayında yerimi tespit ettiler. Beynimin içine yerleştirdikleri çip sayesinde ne düşündüğümü okumaya çalışıyorlar. Ben bu kafamdaki korumayla sinyallerin onlara geri dönmesini engelliyorum. Fakat şu an benden yalnızca şüpheleniyorlar ya gerçek kimliğimi öğrenirlerse… İşte o zaman dünyadaki tarım bir anda bitecek. Bugün dünya üzerinde bir tane bile çiçek yetişiyorsa benim sayemdedir anladın mı, benim sayemde!

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz