0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

Bi Polar Alabilir miyim?

Denize baktı sanki ilk defa görüyor gibi. Bir martıyı dikkatlice izledi. Kıyıda bekleyen kedinin yalnızlığına üzüldü. Kedinin bir anda neşe ile hoplayıp zıplamaya başladığını görünce gülmeye başladı. Masmavi deniz, içini açtı. Bu halleri hiç değişmedi. Bir çiçekle gülen yüzü düşen sarı bir yaprakla allak bullak oluyordu. İçinde; güneşle fırtına yan yanaydı.

Karadeniz boylu boyunca uzanıyordu önlerinde. Mevsim yazdı ama sonbaharı aratmayan bir serinlik vardı her yerde. Sabah kahvaltısı için tek tek gelmeye başlamıştı misafirler. Adamlar geldi, kadınlar geldi, mülkî amirler geldi. Masa yavaş yavaş donatıldı. Her zaman olduğu gibi önce herkesin gözünü doyuracaktı müessese sahibi. Bunu da başardı. Garsonlardan biri gitti, biri geldi.

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz