0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

Yazar Yaratma Akademisi

Elimde eğreti şekilde spirallenmiş bir dolu kâğıtla yollanıvermiştim buraya. Yazar arkadaşım İsmettin Çotanak yönlendirmişti beni. “Bu çağda yapabileceğin başka bir şey yok kanka,” diye de eklemişti. Heybetli gözükmeyen hatta iş hanından hallice bir binada bir katı tamamen kapatmış olmaları dışında nasıl bir akademi olduğunu anlayamadığım yerin kapısından içeri girdiğimde boyut değişmiş gibiydi. Sanki içerisi atanamamış bir kâinat gibi genişledikçe genişliyor, ortamın temizliği ve pırıllığı karşısında kamaşan gözlerim bu parıltılarda yeni yıldızların doğuşuna şahit oluyordu.

Ayrı dünyaların insanları olduklarını belirtmek isteyenlerin “desk” dedikleri danışma masasının önünden seslenildiğini duydum.

“Borçın Bey, Borçııın Bey.”

“Aa pardon dalmışım ya. Buyrun.”

Yüzündeki fondötenin kusursuz pürüzsüzlüğü, hareketlerindeki mekanize işleyiş nedeniyle biri android dese asla şüphe etmeden bu ithama iman edeceğim sesin sahibi kadın, aşırı düzgünlükteki beyaz dişlerini bana göstererek, insanımsı tepkiler verdi:

“Ahahah siz buyurun asıl. Veli Bey sizinle şimdi görüşecek.”

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz