0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

Niçinci Hoca

“Yahu KDO aşkına saçmalama Methiye. Sene olmuş 2119. Bu çağda hoca mı kaldı da okuyup üflettireceksin kendini? Biyolojik atık olmak mı istiyorsun?”

“Öyle deme Fethi. Polatlı tarafında bir hoca varmış. Üflediği zaman uçuyormuş insanlar. Nanokredileri de yükseltiyormuş hem.”

“Aman be ne hâlin varsa gör!”

Sene 2119 diye tekrar etmenin bir faydası var mı bilinmez ancak gerçekten de öyleydi. Methiye, aradan geçen yüz yılda sâdece teknolojinin imkânları çerçevesinde ve de ihtiyaçlar noktasında değişim geçirmiş aile yapısının en mühim figürlerinden biri olan kadınlardan biriydi. Aradan geçen yüz yılda aile yapısı bozuluyor, bozuldu, değişti, değişecek derken “aile” diye bir kavram varlığını sürdürmekle birlikte muhteviyatını neyin oluşturduğu konusunda kimse fikir beyan edemez olmuştu.

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz