0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

İnşacı Bir İsyan

  1. Defalarca denediniz olmadı mı? Neden acaba? Belki de hâliniz bozuktur. Belki de nasibiniz yoktur. Belki de Mordor’da doğmuş bir Ork-olmayan olduğunuz için daha doğuştan kaybetmişsinizdir. Kim bilir! Çare nedir, çözüm nedir? Hâli değiştirmek. Komple değişmek. Reddetmek. İsyân etmek. Başkaldırmak. Gereken tam olarak: “İnşacı bir isyândır.”
  2. Hani çok az kimsenin fark ettiği bir şey fark edersin. Gerçekten çok büyük bir tehlike vardır ve söz konusu “şey” kocaman bir ahaliyi birinci dereceden de yakın bir derecede örselemesi, ona zarar vermesi kesin bir tehlikedir. Düşmanı görmüşsünüzdür ama konuşlandığı yerin koordinatlarından emin değilsinizdir. Bu birinci mesele. İkinci mesele, – düşmanı nasıl yeneceğinizi de çok iyi anlamışsınızdır ama – insanların direkt görmediği bir düşmana karşı bizzat kendi hayatlarını kurtarmaları konusunda ikna edilmelerinin zorluğunu da göz önüne aldığınızda yapılması gereken şeyin, yani insanları ikna etmenin, savaşmaktan daha zor olması meselesidir. Emin olun, savaşmak bundan daha kolay.
[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz