0,00 TRY

Sepetinizde ürün yok!

BOŞ MEZAR

Bizim için güneşli bir öğlendi. Bizim için diyorum, çünkü burada, bir mezarlıkta yâni, hava durumu ne kadar önemlidir bilmiyorum. Onlar burada mı aslında onu da bilmiyorum. Tuhaf yerler bu mezarlıklar. İster ibret, ister korku, ister tefekkür… Hangi duyguyla yaklaşırsanız yaklaşın, bu bize âittir. Belki bu açıdan bakarsak, mezarlıklar da tamamıyla öyledir. Bize âit yâni… Onun için belki hava durumunun, vaktin bir önemi vardır diye düşündüm.

Bizim için güneşli bir öğlendi ve arefeydi. Belki de mezarlıkları en çok ziyaret ettiğimiz günlerden biriydi. Geçmişle ve sevdiklerimizle, hatıralarımızla yeniden buluşmak ve ölümün acı izlerini silen dualardan kalplerimize şifa niyetine sürmek için özel günlerde bilhassa ziyaret ederiz ya kabristanı; o gün de öyle olmuş, kabristan sabahtan itibaren kalplerindeki acıyı ve özlemi şifalı dualarla sağaltmak isteyenlerin ziyaretleriyle dolup taşmaya başlamıştı.

[vc_cta h2=”Yazının devamı Ayarsız dergisinde” style=”3d” add_button=”right” btn_title=”Abonelik Formu” btn_style=”3d” btn_shape=”square” btn_color=”danger” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fayarsiz.net%2Fabonelik-formu%2F|||”]Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.[/vc_cta]
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz