Ana Sayfa Yazarlar Yazar:

ARTICLES 2470 YORUMLAR

Saçlarını Kereviz Suyuyla Yıkamış Seksek Bacaklı Rüşvetçiler

Kavunlu Nargile Mahallesi’nde bulunan AVM’ye gelenler, pin kodunu kaybetmiş papatya çayı tipli Polyo Klarnet Bey’in peşinde, saçlarını kereviz suyuyla yıkamış seksek bacaklı takipçilerinin geldiğini görüp şaşırırlar.

Rüşvet Kapıdan Girince İnsaf Bacadan Çıkar

“Pembe Hayâller Durağı” civarında takılan iktisatçı abilerimizin yaptığı bir açıklamaya göre geçen yıl yurttaşlar rüşvet olarak yüz milyar dolar ödemiş. Bu meblağın yarıdan fazlası gemicik sahibi garibanlara, geri kalanı ise ayakkabı boyacılığı yapan parlamenter çocuklarına ve sanayide gobit satan bürokratların kardeşlerine ödenmiş.

Sığırlığın Farkında Olmak Adına Özbilinç

Efendim, havuz medyasına göz gezdirdiğinizde kahramanı sığırlar olan mutlaka birkaç olaya denk gelirsiniz. Meselâ kiloları yüzünden ülkesinde kumar oynama problemi yaşayan sığırın Singapur’da bunu yapmasının haberi… Bu sığır, beyaz leblebi ve rakıdan aldığı ilhamla ne de güzel rulet çeviriyor. Havuz medyasına baktığımızda ise bu sığırın yardım cemiyetleri menfaatine rulet oynadığını öğrenmiş bulunuyoruz. Bunu bize öğretmeleri takdire şayan bir durum... Şahsen yıllardır bu sığırları takdir etmişimdir. Havuz medyası dediğiniz de zaten bu şekilde tarafsız ve tamamen doğal olmalıdır.

Sığır Ve/Veya Sığırların Aynı Anda Her Yerde Olabilirliği

Bilardo Kazım ve eşi, Facebook’tan arta kalan zamanlarını hoş bir şekilde geçirmek için beş sığır satın almışlardı. Birkaç yıl sonra da sığırlarının sayısı yirmiyi geçmişti. Bu sığırlar belediyelerden çaldıkları paralarla plazalar yapmışlar, o plazaların...

BAĞLI KALIN

17,098BeğenenlerBeğen
4,794TakipçilerTakip Et
7,462TakipçilerTakip Et
50AbonelerAbone

POPÜLER

SON SAYILAR

Temmuz 2018 Sayı:29

Mayıs 2018 Sayı:27

NİSAN 2018 Sayı:26

Sepetiniz boş