Ana Sayfa Yazarlar Yazar:

ARTICLES 2569 YORUMLAR

Sert Sessizler

Yusuf Ziya Arpacık’tan, Ünal Osmanağaoğlu’na, Cevdet Çankaya’ya, hareketin sert sessizlerine   Yirmili yaşlarda birer cüzdüler Hatime kalanlar daha da azlar Gramer kendinin derdine yansın Bizim sert sessizler yumuşamazlar Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.

Katlime Kaza Süsü

Buselik makamında mırıldanan bir sızı Hüzünlü bir simanın şen şakrak muhafızı Siyah beyaz resmini çekseler de kırmızı Dudağında başlıyor şiirimin öyküsü Ruj değil o sürdüğün katlime kaza süsü Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.

Yorgunluk Beyanı

Yoruldum köprülerin terazi taşı gibi Yordu beni bu yerde birkaç ömür kışlamak Buralarda hayatın sonu da başı gibi Bir hayal bir umudum kaldı sadece benim Altay eteklerinde demir döven dedemin Mezarından bir daha bu hayata başlamak Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir...

Bir Kaç Sözü Var

Bu hayatın bana hala Bir kaç sözü var tutarsa Cümlesini bire saysın Ellerimi yar tutarsaGördüm gözüm gün şaşırdı Geceyi günden aşırdı Ancak böyle kamaşırdı Gözlerime far tutarsa Ayarsız dergisini kitapçılardan edinebilir veya Abonelik formunu doldurarak adresinize getirtebilirsiniz.

BAĞLI KALIN

16,986BeğenenlerBeğen
4,942TakipçilerTakip Et
7,724TakipçilerTakip Et
52AbonelerAbone

POPÜLER

SON SAYILAR

Temmuz 2018 Sayı:29

Mayıs 2018 Sayı:27

Sepetiniz boş